I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2024 r.

  1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Dziękujemy organizatorom i tym, którzy wzięli udział w rekolekcjach Ruach. Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli dyżur nocny podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne.
  3. Zapraszamy na odnowienie Misji Parafialnych, które będą od niedzieli 3 III oraz na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale poprzedzone Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 17.00 i Drogę Krzyżową w piątki o godz. 10.00 i 17.45 (dla dzieci).
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszy św. bedzie można wesprzeć dzieło pomocy ”Ad Gentes”.
  1. Spotkanie Apostolatu Misyjnego w poniedziałek 19 II po wieczornej Mszy św.
  2. Za tydzień w niedzielę w Czarnkowie będziemy gościć przedstawicieli fundacji Małe Betlejem, która wspiera chrześcijan w Ziemi Świętej.
    Po Mszach św. przez zakup unikalnych przedmiotów, będzie można wyrazić solidarność i wesprzeć chrześcijańskie rodziny w Betlejem, przyczyniając się do utrzymania ich tradycji i dziedzictwa, a przy okazji sprawić sobie lub rodzinie wyjątkową pamiątkę.
  3. Kurs przedmałżeński w parafii JChNK w Czarnkowie rozpocznie się 9 III o godz. 15.00. Kolejne spotkania będą: 10, 16 i 17 III.

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

 

Intencja Żywego Różańca na luty:

Módlmy się o mądrość dla rządzących, aby sprawiedliwie i według prawa Bożego zarządzali państwem

Parafialny FB

 


STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH  <LINK>

Kościół w obiektywie